LatvijāŠodien, 08:44Video"Liepājas autobusu parks" sestdien atcēlis 29 autobusu reisus

RockedBuzz
By RockedBuzz 3 Min Read

Pasažieru pārvadātājs AS “Liepājas autobusu parks” sestdien atcēlis kopumā 29 autobusu reisus, liecina informācija Autotransporta direkcijas mājaslapā.

15531878t1h2f6d
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Pasažieru pārvadātājs AS “Liepājas autobusu parks” sestdien atcēlis kopumā 29 autobusu reisus, liecina informācija Autotransporta direkcijas mājaslapā.

Tostarp atcelti četri reisi maršrutā Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga, trīs reisi maršrutā Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava, četri reisi maršrutā Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, četri reisi maršrutā Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga, četri reisi maršrutā Tekstilnieks-Rīga (Prāgas iela) un trīs reisi maršrutā Rīga (Prāgas iela)-Tekstilnieks.

Tāpat atcelti divi reisi maršrutā Jaunķemeri-Spuņupe-Lielupe-Rīga, viens reiss maršrutā Rīga-Lielupe-Spuņupe-Jaunķemeri, divi reisi maršrutā Rīga (Elizabetes iela)-Straume un divi reisi maršrutā Straume-Mežsētas-Rīga (Elizabetes iela).

“Liepājas autobusu parks” sestdien neizpildīs reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga, kas izbrauc plkst.6.20, reisu Jaunķemeri-Spuņupe-Lielupe-Rīga, kas izbrauc plkst.6.25, reisu Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.6.45, reisu Tekstilnieks-Rīga (Prāgas iela), kas izbrauc plkst.7, reisu Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.8, reisu Rīga (Elizabetes iela)-Straume, kas izbrauc plkst.8.15, reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga, kas izbrauc plkst.8.40, reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga, kas izbrauc plkst.9, reisu Rīga (Prāgas iela)-Tekstilnieks, kas izbrauc plkst.9, un reisu Straume-Mežsētas-Rīga (Elizabetes iela), kas izbrauc plkst.9:20.

Tāpat kompānija nepildīs reizu Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.9:45, reisu Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.10, reisu Tekstilnieks-Rīga (Prāgas iela), kas izbrauc plkst.10, reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga, kas izbrauc plkst.10.40, reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga, kas izbrauc plkst.11, reisu Rīga-Lielupe-Spuņupe-Jaunķemeri, kas izbrauc plkst.11.15, reisu Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.11.45, reisu Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.12.20, reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga, kas izbrauc plkst.12.40, un reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga, kas izbrauc plkst.13.20.

“Liepājas autobusu parks” sestdien neizpildīs arī reisu Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, kas izbrauc plkst.14.40, reisu Rīga (Prāgas iela)-Tekstilnieks, kas izbrauc plkst.15.05, reisu Jaunķemeri-Spuņupe-Lielupe-Rīga, kas izbrauc plkst.15.15, reisu Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga, kas izbrauc plkst.15.40, reisu Tekstilnieks-Rīga (Prāgas iela), kas izbrauc plkst.16.20, reisu Rīga (Elizabetes iela)-Straume, kas izbrauc plkst.16.35, reisu Rīga (Prāgas iela)-Tekstilnieks, kas izbrauc plkst.17.30, reisu Straume-Mežsētas-Rīga (Elizabetes iela), kas izbrauc plkst.17.35, un reisu Tekstilnieks-Rīga (Prāgas iela), kas izbrauc plkst.18.40.

“Liepājas autobusu parks” skaidro, ka reisi atcelti saistībā ar autobusu šoferu trūkumu.

Jau vēstīts, ka attiecīgā iemesla dēļ piektdien, 18.augustā, kompānija atcēla 42 autobusu reisus starp Rīgu un Ķekavu, tostarp tika atcelti 22 reisi no Ķekavas uz Rīgu un 20 reisu no Rīgas uz Ķekavu, kā arī kompānija atcēla vienu reisu Rīga-Liepāja un vienu reisu Liepāja-Rīga.

Jau vēstīt, ka “Liepājas autobusu parka” apgrozījums pagājušajā gadā bija 17,839 miljoni eiro, kas ir par 15,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās vairākkārt un bija 190 731 eiro.

Pēc Konkurences padomes 2022.gada 29.marta lēmumā par Konkurences likuma pārkāpuma konstatēšanu “Liepājas autobusu parka” darbībās, uzņēmuma mazākuma akcionārs (34,85%) ir Liepājas pašvaldība, bet 59,83% akciju pieder SIA “LAP1R”, kas, pēc “Firmas.lv” datiem, pastarpināti pieder Andra Šķēles (67%) un Aināra Šlesera (LPV) (33%) ģimenēm.

“Liepājas autobusu parks” šoferu trūkuma dēļ atceļ 42 reisus“Liepājas autobusu parks” šoferu trūkuma dēļ atceļ 42 reisus
FacebookLinkedInDraugiemTwitter

Comments

Share This Article
Leave a comment