ĀrvalstīsVakar, 19:37Nīderlandē konfiscēts valsts mērogā rekordliels daudzums kokaīna

RockedBuzz
By RockedBuzz 1 Min Read

Nīderlandes varasiestādes konfiscējušas vairāk nekā astoņas tonnas kokaīna, kas tika atrasts konteinerkuģī no Ekvadoras.

15513560t1h5670
Foto: AP/Scanpix

Nīderlandes varasiestādes konfiscējušas vairāk nekā astoņas tonnas kokaīna, kas tika atrasts konteinerkuģī no Ekvadoras.

Narkotikas tika konfiscētas 13.jūlijā un tas ir lielākais jebkad valstī konfiscētais narkotiku daudzums, ceturtdien paziņojusi prokuratūra.

Narkotikas, kuru aptuvenā vērtība ir 600 miljoni eiro, bija paslēptas konteinerā ar banāniem, kas caur Panamu bija ieradies Roterdamā, norādīja prokuratūra.

“Kopumā no divpadsmit paletēm ar banāniem tika izņemtas 8064 viena kilograma kokaīna paciņas,” atklāja prokuratūra.

Par konfiskāciju iepriekš netika paziņots, jo turpinājās izmeklēšana. Saskaņā ar prokuroru teikto konfiscētās narkotikas tagad ir iznīcinātas.

Saskaņā ar pagājušajā mēnesī publicētajiem datiem Nīderlandes muita 2023.gada pirmajā pusgadā konfiscēja vairāk nekā 29 702 kilogramus narkotiku, kas ir vairāk nekā tajā pašā periodā pagājušajā gadā, kad tika konfiscēti 22 009 kilogrami narkotiku. Vairāk nekā puse no atklātajām kravām saturēja mazāk nekā 100 kilogramus narkotiku.

FacebookLinkedInDraugiemTwitter

Comments

Share This Article
Leave a comment